Entrerrios, La Cala de Mijas
| Finca | Unieke rustieke eigendom op 10 minuten rijden van de kust met 2 huizen met elk separate ingang |
|---|---|
| Slaapkamers | 3+4 |
| Badkamers | 2+3 |
| Huis nr 1 | 128 m² |
| Huis nr 2 | 136 m² |
| Totaal bebouwd | 525 m² |
| Perceel | 24 427 m² |
| Referentie | R5487511 |
700 000 €
Meer informatie over deze eigendom
UNIEKE FINCA MET TWEE ZELFSTANDIGE WONINGEN, TWEE ZWEMBADEN EN PANORAMISCH UITZICHT OP DE KUST
Een werkelijk bijzondere finca in Entrerríos, op slechts 10 minuten van La Cala de Mijas en de kust en ongeveer 15 minuten van Fuengirola.
De finca ligt op een indrukwekkend perceel van 24.427 m² en beschikt over twee volledig zelfstandige woningen, elk met een eigen ingang en privézwembad. Ideaal voor twee gezinnen, meerdere generaties of voor wie een hoofdwoning met een aparte gastenwoning of potentiële verhuurmogelijkheid zoekt.
De eerste woning beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers, een aparte keuken en woonkamer, plus een overdekte garage en een grote zwembadzone.
De tweede woning is verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevinden zich een keuken, woonkamer en badkamer. Boven zijn er 4 slaapkamers en 2 badkamers. Deze woning beschikt daarnaast over een eigen zwembad, een groot overdekt terras en een prachtig panoramisch uitzicht richting de kust.
Op het terrein bevindt zich tevens een kas en een extra toegang vanaf een andere weg. Het uitgestrekte perceel biedt uitzonderlijk veel privacy en ruimte en heeft toegang tot het riviergebied van Entrerríos, ideaal voor natuurliefhebbers en wandelingen.
De finca beschikt over een eigen legale waterput en daarnaast over gemeenschappelijk water.
De woningen zijn enige tijd niet bewoond geweest en hebben voornamelijk schilderwerk en enkele cosmetische verbeteringen nodig. Er zijn geen structurele problemen bekend.
Een zeldzame kans: twee zelfstandige woningen, in totaal 7 slaapkamers, 6 badkamers, twee zwembaden en meer dan 24.000 m² grond met uitzicht op de kust en volledige rust, op slechts enkele minuten van zee.
Een uitzonderlijke mogelijkheid om uw eigen unieke familiebezit te creëren in een van de mooiste landelijke gebieden van Mijas.
| Eigenschappen |
|---|
| Eigen oprit voor elke eigendom |
| 2 Prive zwembad |
| Panoramisch uitzicht met zeezicht |
| 10 min rijden van de kust |
| Zuid/noord/west en oost oriëntatie |
| electriciteit |
| Eigen waterput en water van de gemeenschap aansluiting |
Schrijf u in en blijf op de hoogte van nieuwe lanceringen van nieuwbouwprojecten of opportuniteiten die op de markt zijn gekomen.